O firmie

Kancelaria Trojanowska

Nieruchomości … nie mają dla nas żadnych Tajemnic

Nasi doradcy to osoby godne zaufania, osoby dla których nieruchomości nie mają żadnych tajemnic. Chcemy abyś mógł sprawdzić to w czym jesteśmy najlepsi. . Nie boimy się żadnych wyzwań, jesteśmy w stanie zająć się każdym obiektem.

Pracujemy etycznie i rzetelnie.

Jako profesjonalni, doświadczeni pośrednicy w obrocie nieruchomościami Bielsku-Białej oraz okolic. Czech, Niemiec , jesteśmy w stanie rzetelnie wykonywać między innymi poniższe usługi:

 • Kompleksowo zajmiemy się dokonaniem transakcji na polu kupna, sprzedaży bądź wynajmu mieszkań, domów, gruntów, działek lub wszelkiego rodzaju innych obiektów;
 • Doradzimy jak prawidłowo inwestować w nieruchomości;
 • Pomożemy uzyskać stosowną, przygotowaną na konkretną inwestycję kwotę kredytu, która będzie stanowić źródło finansowania zarówno nieruchomości mieszkaniowej jak i o charakterze komercyjnym;
 • Zweryfikujemy daną nieruchomość pod kątem prawnym.

Domy i mieszkania – co możemy Ci zapewnić?

Transakcje, które są w pełni bezpieczne, niczym nie ryzykujesz współpracując z nami, wszystkie mieszkania, domy, działki, lokale lub inne obiekty są przez nas starannie sprawdzane; Doradztwo na najwyższym poziomie. Wierzymy, że jesteśmy w stanie przekazać merytoryczną wiedzę, dzięki której bez problemu będziesz poruszał się w świecie obrotu nieruchomościami; Sprawowanie opieki nad Twoją transakcją od początkowego do ostatniego, finalnego etapu, np. sprzedaży posiadanego mieszkania czy domu; Przygotowanie umowy, która będzie korzystna przede wszystkim dla Ciebie, dokumenty sporządzone będą przez zaufaną kancelarią prawną; Zweryfikujemy kondycję finansową Twojego płatnika, dzięki czemu nie wejdziesz w umowę z kimś, kto nie jest wypłacalny; Zaprojektujemy umowę wynajmu, z której będziesz w pełni zadowolony.

Kancelaria Trojanowska to przede wszystkim profesjonalizm na każdym etapie naszego doradztwa. Aby zapewnić Ci doskonały poziom obsługi, którego oczekujesz, nawiązujemy współpracę ze specjalistami z zakresu między innymi:

 • Inwentaryzacji oraz szczegółowej wyceny każdego mieszkania, domu, obiektu, czy działki;
 • Projektowania oraz architektury;
 • Geodezji;
 • Rzetelnego doradztwa w zakresie zagadnień prawnych;
 • Doradztwa dla inwestorów oraz kredytobiorców.

Dodatkowo:

 • Zarządzanie wynajmem – jeżeli jesteś za granicą, w innym mieście i twój czas jest bardzo cenny, oferujemy usługę polegającą na kompleksowym zarządzaniu nieruchomością w procesie wynajmu. Usługa polega na przygotowaniu nieruchomości, znalezieniu klienta, przygotowaniu umowy oraz kontynuacji procesu wynajmowania.
 • Oferta kredytowa – współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi. Nasi klienci za darmo mają dostęp do ogromnej oferty kredytów hipotecznych i nie tylko. Klienci którzy skorzystają z naszej pomocy w zakresie kredytowania, mogą liczyć na rabat przy obsłudze transakcji kupna lub sprzedaży.
 • Pomoc prawna dla trudnych nieruchomości – w pakiecie naszej obsługi nasi klienci mogą liczyć na ograniczona obsługę prawną, pomoc w utrudnionych sytuacjach pod względem stanu prawnego. Pomagamy wyjaśnić większość sytuacji i pokierować transakcje tak aby doszło do sprzedaży lub kupna bez ryzyka dla naszych klientów!
 • Oferta dla klientów za granicą – oferta skierowana dla klientów przebywających za granicą, którzy nie mogą pozwolić sobie na częste przyjazdy. Dla klientów posiadających nieruchomości w Polsce, ale stale i nie tylko przebywających za granicą oferujemy pełną i kompleksową pomoc zmierzającą do bezpiecznej transakcji. Pomagamy na odległość przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, reprezentujemy naszych klientów na podstawie pełnomocnictw w celu doprowadzenia do transakcji. Współpracujemy z adwokatami, sądami, urzędami, komornikami, syndykami i notariuszami.

Na naszej stronie odnajdziesz mieszkania, domy, grunty, działki, lokale i obiekty, które spełnią Twoje założenia. Na bieżąco aktualizujemy swoją bazę. Sląsk oraz okoliczne gminy są areną naszych działań – jeśli to właśnie tutaj szukasz swojej wymarzonej nieruchomości, skontaktuj się z nami.

Wszystkie świadczone przez nas usługi są płatne, koszt każdego zlecenia ustalany jest indywidualnie z klientami.

Zamieszczone na naszej stronie informacje o ofertach klientów nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Kancelaria Trojanowska to nazwa  firmy prowadzącej działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne).
Podstawowe obszary działalności to:

 • pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości,
 • skup mieszkań/ lokali, sprzedaż nieruchomości własnych,
 • usługa home stagingu,
 • wynajem krótkoterminowy apartamentów,

…..  Doradztwo w zakresie  kredytów  hipotecznych,  obsługa  kompleksowa…..

Aktualizacja  nieruchomości  24 na dobę

 • Sprawdzoną bazę ofert sprzedaży, wynajmu aktualizowaną na bieżąco,
 • Wszelki prowadzone przez nas działania objęte są ubezpieczeniem OC.

Zapewniamy możliwość wielopłaszczyznowej współpracy z klientem.
Przygotujemy nieruchomość do sprzedaży: odświeżamy, aranżujemy wnętrze, zrobimy profesjonalną sesję zdjęciową i korzystnie sprzedamy.
Pomożemy Państwu w wyborze nieruchomości do zakupu, obliczymy rentowność, wynajmiemy.
Kompleksowa i fachowa obsługa jest znakiem firmowym Kancelaria Trojanowska
O naszej skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów, polecających znajomym nasze usługi.
Zapraszamy do współpracy